пятница, 7 января 2011 г.

New Terrace!

Hello pandas.
today I went to panfu to finish my quest,but then i saw this thing in the corner of my screen:

And i clicked on it....i waited wile it will load,and then I saw the teracce I even shouted "WOW" out!here it is!

Good luck ;) your sweet panda Mussia,Nyaaaaa~!

Комментариев нет:

Отправить комментарий